نظر کاربران برای خرید لباس سایز صفر در سیسمونی نوزاد

نظر کاربران برای خرید لباس سایز صفر در سیسمونی نوزاد

نظر کاربران برای خرید لباس سایز صفر در سیسمونی نوزاد


به عقيده ي بعضي از مادران وجود لباس هاي سايز صفر در سيسموني لازم و ضروري مي باشد در عين حال برخي ديگر از مادران عقيده دارند كه لباس سايز صفر كاربردي نيست و براي نوزاد تازه متولد شده كوچك مي باشد!
به نظر شما تهيه ي چند دست لباس سايز صفر كافي مي باشد؟

این سوالی است که در پیج اینستاگرام فروشگاه اینترنتی دلبند (delbandcomبه همه پرسی گذاشته شد که تقریبا قریب به اتفاق مادران بر این نظر بودند که تهیه حداقل دو دست لباس نوزادی با سایز دوصفر و یا صفر برای روز های بدو تولد نوزاد بسیار کاربردی می باشد.

در اینجا به برخی از نظرات مادران اشاره می شود:

خيييلى كاربرديه من كه تا دو ماهگي دخترم استفاده كردم حتى سايز دو صفر هم كاربرديه . موقع سيسمونى خريدن همه گفتن سایز دو صفر نخر سايز صفر هم يكى دو دست بیشتر خرید نکن، ولی من مجبور شدم بازم تهیه کنم.

 کاملا کاربردیه بچه تایک ماه اول فقط سایزصفراندازه اش میشه وحتی اگه وزنش بالای چهارکیلو باشه .

من روی سیسمونی پسرم سایزصفر نبود یعنی نخریدم، چون فکرمیکردم بدردش نمیخوره اما بعدازاینکه پسرم بدنیا اومدمجبورشدم برم بخرم..پیشنهاد میکنم حتما یک دست  سایز صفر را برای سیسمونی نوزادتان تهیه کنید.

من برای پسرم دو دست کامل خریدم و کاملا هم استفاده کردم.البته بستگی به جثه نوازد هم داره.پسر دومیم بیشتر از دو هفته نتونست بپوشه.در کل خوبه ولی زیاد نباید خرید کرد.
صد در صد لباس سایز صفر ضروریه مخصوصا اگه نی نی جثه اش ریز باشه. دختر من  که تا سه ماهگی فقط سایز صفر میپوشید.

من دو دست سایز صفر گرفتم نو موند و استفاده نشد ولی روی سیسمونی بخرید ولی زیاد تهیه نکنید.

 به من گفتن یک دست لباس سایز صفر بخرم ولی بعدا متوجه شدم چند دست لازم هست اخه نی نی تو بغل دست ب دست میشه و باید زود لباس های نوزاد را عوض کرد،اگه کم وزن باشد هم بیشتر استفاده می شود.
 
بستگی به جثه نوزاد در زمان تولد دارد. بچه های من که سایز صفر هم براشون بزرگ بود با این حال برای نوزاد خیلی زود کوچک میشه اما چون لباس نوزاد دائم شسته میشه خرید حداقل دو دست لباس سایز صفر برای سیسمونی نوزادتان لازم است.
 
من واسه پسرم اصلا سایز صفر نخریده بودم بعد که به دنیا اومد خود بیمارستان لباس هدیه داد وقتی می خواست مرخص بشه پک لباس نوزادی تنش کردم بازم خیلی گشاد بود اومدم خونه خواهرم سریع رفت سه دست دو صفر خرید با این که پسرم سه کیلو و چهارصد بود نارس یا کم وزنم نبود اما همه لباسا به غیر از دو صفر گشادش بود البته اینم بگم که خرید دو سه دست برای سیسمونی نوزاد کافی هست.
 
با توجه به وزن بچه باید تصمیم گرفت الان هم اکثرا نوزادان کم وزن به دنیا می آیند. برای من که نوزادام دوقلو بودن و ۳۲هفتگی دنیا اومدن خیلی پر کاربرد بود.اگه مادرا دوست دارن لباس بچشون سایزشون باشه حتما بخرند.

ارسال نظر
  • همراه گرامی دلبند :
  • از اینکه نظرات خود را به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم، قطعا پیشنهادات و نظرات شما در ارائه خدمات شایسته تر به دلبند کمک خواهد کرد.
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.