چگونه به کودکان آموزش بدهیم چه لباسی در هوای سرد بپوشند.

چگونه به کودکان آموزش بدهیم چه لباسی در هوای سرد بپوشند.

چگونه به کودکان آموزش بدهیم چه لباسی در هوای سرد بپوشند.

 برای این که به کودک دلبندتان یاد بدهید که چه لباسی برای فصل زمستان بپوشد،نکات زیر را مطالعه نمایید.

- از زمانی که کودک شما کوچک است به او یاد بدهید چه لباسی  در فصل زمستان بپوشد، به این طریق کودکتان هرچه قدر بزرگتر بشود نکات بیشتری یاد میگیرد. سن مناسب برای شروع آموزش 2-5 است، زمانی که هوا سرد می شود لباس های گرم مثل پلیور،سوییشرت،کاپشن،ژاکت و کلاه و شال گردن را کنار بزارید و به کودکتان توضیحات لازم را راجع به هرلباس زمستانی بچه گانه بدهید.

 - زمانی که فرزندتان می خواهد بیرون برود به او بگویید،عزیزم شما باید ژاکت را تنت کنی، چون بیرون هوا سرده و اگه این لباس رو نپوشی مریض میشی. این حرف به بچه کمک می کند تا هروقت احساس سرما کرد یک لباس گرم بپوشد.

- برای بحث کردن آماده باشید، مطمئنا کودک شما راجع به این که چرا لباس گرم بپوشد از شما سوال خواهد پرسید و گاهی اوقات ممکن است حاضر نباشد لباس گرم بپوشد، شما در این وقت باید یک الگو برای کودکتان باشید وقتی در هوای سرد شما یک سوییشرت تنتان کنید مسلما فرزندتان از شما یاد میگیرد.

- به کودکتان طرز بستن دکمه ها و  زیپ لباس را به صورت بازی آموزش بدهید و چندبار با هم تمرین کنید تا خوب یاد بگیرد.

- از کودکتان بخواهید خودش لباس را انتخاب کند، به این طریق کودک شما تشویق می شود که لباس گرم بپوشد و استقلال عمل کودک هم حفظ شده است.

ارسال نظر
  • همراه گرامی دلبند :
  • از اینکه نظرات خود را به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم، قطعا پیشنهادات و نظرات شما در ارائه خدمات شایسته تر به دلبند کمک خواهد کرد.
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.