با خیال راحت خرید کن

 

همکاران ما در بخش کنترل کیفی محصولات با دقت فراوان و دلسوزانه تک تک کالا ها را مورد بررسی قرار داده و از سلامت کالا و کیفیت آن اطمینان حاصل می کنند، سپس کالا را وارد چرخه فروش فروشگاه اینترنتی دلبند می نمایند.

لازم به ذکر است در فرآیند کنترل کیفی هر کالا، اندازه گیری محصول، سایز، رنگ، جنس و دیگر اطلاعات مورد نیاز به طور کامل و شفاف در بخش توضیحات آن کالا درج می شود تا کاربر بتواند با توجه به اطلاعات ارائه شده انتخاب دقیق و درستی داشته باشد با این وجود ممکن است به هر دلیلی بعد از خرید تمایل به بازگرداندن کالا داشته باشید، دلبند این امکان را فراهم آورده است که در جهت کسب رضایت مشتریان و حفظ حقوق آنان ظرف 7 روز بعد از دریافت کالا نسبت به بازگرداندن آن اقدام نمایید.

پر کردن فرم مرجوعی با مراجعه به لینک: فرم مرجوعی

شرایط بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی دلبند

کالای برگشتی باید در شرایط اولیه، همراه با بسته بندی کالا (جعبه محصول)، بارکد و ..... بدون اینکه مخدوش شده باشد، عودت داده شود.

- در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف گردد و درخواست لغو سفارش  و برگشت کالا را داشته باشد، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی به مشتری پس از کسر هزینه های ارسال عودت خواهد گردید.

- در صورتی که کالای شما از نظر فنی و یا ظاهری دچار آسیب دیدگی و یا خرابی باشد و یا مشخصات درج شده در سایت دلبند با کالای دریافتی مغایرت داشته باشد لطفا ظرف 24 ساعت از طریق تکمیل کردن فرم برگشتی در سایت (فرم برگشتی)، همکاران ما را از این موضوع با خبر نمایید. (هیچگونه اعلام خرابی و یا مغایرت پس از گذشت 24 ساعت از زمان تحویل کالا توسط پیک یا پست قابل قبول  نخواهد بود).

- در صورتی که کالای ارسالی با کالای انتخابی کاربر متفاوت بوده و این عدم تطابق بدون استفاده و باز نمودن کالا قابل تشخیص باشد (مانند رنگ، سایز و مشخصات بارز کالا) باید کالا در شرایط اولیه و بدون باز شدن بسته بندی و پلمپ اولیه، بازگردانده شود.

- درصورتی که خرابی و آسیب دیدگی کالای برگشتی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مرجوعی مورد تایید فروشگاه اینترنتی دلبند قرار نمی گیرد و کالا مجدد برای مشتری ارسال می گردد و کلیه هزینه های ارسال کالا به عهده کاربر خواهد بود.

- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پشتیبانی دلبند، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

- هزینه بازگشت کالا و ارسال مجدد آن به عهده کاربر خواهد بود مگر اینکه ایراد فنی، وجود مغایرت یا آسیب دیدگی ظاهری توسط فروشگاه اینترنتی دلبند تایید گردد و قصور از سمت مجموعه دلبند باشد که در این صورت ارائه برگه پست جهت بازگشت هزینه پست به حساب کاربر الزامی است.

- درصورت استفاده از کد هدیه در زمان ثبت سفارش، خرید در جشنواره های موقت حراج، هدایا و یا استفاده از شرایط ارسال رایگان  در سفارشی که قرار است بخشی از آن یا کل سفارش به هر علتی عودت داده شود، مبلغی که بابت کالا محاسبه می شود دقیقا همان مبلغی خواهد بود که کاربر با در نظر گرفتن شرایط فاکتور برای آن کالا پرداخت نموده است و کد تخفیف مورد نظر مجددا قابلیت اعمال نخواهد داشت، ضمنا در این صورت قابلیت عودت وجه وجود ندارد و باید کالای دیگری برای جایگزین مرجوعی انتخاب شود و در غیر این صورت کد هدیه باطل شده و سبد بدون در نظر گرفتن کد هدیه محاسبه می گردد.به عبارتی سبد مجددا بدون در نظر گرفتن کالای مرجوعی محاسبه می شود و مابه التفاوت عودت داده می شود.(توجه داشته باشید که اگر با باطل شدن کد هدیه و کسر کالای مرجوعی سبد دارای هزینه ارسال گردد این هزینه محاسبه می گردد.)

- در صورت مرجوع کردن کالاهایی که با استفاده از کارت هدیه دلبند به ارزش های مختلف خریداری کردید، مبلغ آن ها به کارت هدیه باز می گردد و کد هدیه جدیدی برای شما ارسال می شود.

- شرایط بازگرداندن کالا برای کاربرانی که سفارش خود را از طریق پست و یا پیک دریافت کرده اند فقط ارسال از طریق پست پیشتاز و یا اسنپ (هزینه ارسال با مشتری) می باشد و وجود فاکتور در بسته ارسالی الزامی است در غیر این صورت دلبند تعهدی نسبت به کالای برگشتی نخواهد داشت. ( اگر به درخواست کاربر فاکتور داخل بسته بندی ارسال نشده باشد مشخصات خود و کد سفارش را در برگه ای درج نموده و همراه کالا ارسال نمایید.)

- پیگیری کالای برگشتی تا زمانی که به دلبند تحویل شود از طریق کد رهگیری پست و توسط خود کاربر انجام می گردد و دلبند تعهدی در این زمینه نخواهد داشت.

برای بازگرداندن کالای مرجوعی کاربر می تواند با هماهنگی با تیم خدمات مشتریان دلبند اقدام به ارسال کالا با پست نماید. 

- کالا و متعلقات آن باید در کارتن ارسالی خود و به درستی بسته‌بندی و ارسال گردد.(در صورت مخدوش شدن،شکستگی و آسیب دیدگی کالا در زمان ارسال سفارش دلبند هیچگونه تعهدی نسبت به بازگشت وجه نخواهد داشت.) از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن کالا، جداً خودداری فرمایید و در صورت لزوم ، اطلاعات را روی برگه ای درج کرده و برگه را روی کارتن پست بچسبانید.

کالای برگشتی را می توان با کالای جایگزین دیگر جابه جا نمود و یا وجه کالا نهایتا 72 ساعت کاری بعد از تحویل کالا و تایید تیم خدمات مشتریان به حساب کاربر واریز می گردد. ( بنابراین نیاز است شماره کارت معتبر خود را در در صفحه ثبت کالای مرجوعی درج نمایید. لطفا به این نکته نیز توجه داشته باشید  که این شماره کارت باید شماره کارتی باشد که واریز وجه سفارش با آن صورت گرفته است).

- استفاده نادرست از کالا و یا رعایت نکردن نکات درج شده در دفترچه راهنمای کالا که باعث آسیب دیدن کالا گردد باعث می شود مرجوعی پذیرفته نشود.

- تعویض سایز و یا بازگردندان کالا در صورتی امکان پذیر است که کالا پرو نشده باشد و به هیچ عنوان اثر استفاده شدن، از خط اتو خارج شدن، لکه، رنگ پریدگی، نخ کش و یا پارگی بر روی آن نباشد.

- چنانچه بر روی لباس بوی بدن، بوی عطر و مایع شست و شو قابل تشخیص باشد ضمانت بازگشت کالا از بین خواهد رفت.

- چنانچه اگر کالای مرجوعی شما شسته شده باشد حتی اگر هنگام شست و شو و یا بعد از آن دچار رنگ گرفتگی شود ضمانت بازگشت کالا از بین خواهد رفت.

- چنانچه کالای خریداری شده دارای اتیکت، دکمه، بند و سایر متعلقات باشد در هنگام بازگرداندن کالا باید به همان صورت عودت داده شود.

- با توجه به اینکه برخی از کالاها جزو کالاهای بهداشتی محسوب می شوند مانند انواع لباس زیر، مایو، لباس باله، قصری،کلاه،حوله،شانه و برس،لوازم حمام (مانند انواع شامپو ها و لوسیون ها و ...)، روغن لب و پالم،ادکلن،اسپری،شیردوش...)انواع لوازم حمام و غذاخوری نوزاد و کودک و .... لطفا در هنگام انتخاب به اندازه گیری و توضیحات ارائه شده دقت نمایید زیرا که به هیچ عنوان اقلام بهداشتی قابلیت بازگرداندن ندارند.

-از تعویض کالا های فوق در شاخه بازی و سرگرمی معذوریم.:انواع فیجت ها، کالاهای بادی مانند کالاهای برند  intex، تخته های مغناطیسی و ...

-از تعویض کالاهایی چون کاغذ کادو،پاکت هدایا،مقوا و کاغذ رنگی و موارد مشابه که در رفت و آمد ممکن است دچار آسیب دیدگی شود معذوریم.

مخدوش بودن جعبه مقوایی کالاهایی مانند اسباب بازی و غیره دلیل بر مرجوع کردن کالا نمی باشد.

- از بازگرداندن کالا بدون هماهنگی با تیم خدمات مشتریان دلبند جدا خودداری نمایید.

- مدت زمان بازگشت کالا هفت روز کاری از زمان تحویل سفارش می باشد.

- اگر دلبند تشخیص دهد که کاربری در حال سوء استفاده از قوانین مرجوعی است، قوانین مرجوعی ذکر شده شامل حال آن کاربر نخواهد شد.

- در صورت مرجوع کردن کالا و یا لغو سفارشاتی که از درگاه تارا و ازکی وام ثبت شده باشند، هیچ بازپرداختی از طرف دلبند صورت نمی گیرد و تنها لغو سفارش یا مرجوع کالا از طرف دلبند صورت می گیرد و اگر در بازه 7 روزه مرجوعی، کالا به دلبند رسیده باشد،شارژ حساب کاربر توسط تارا یا ازکی وام صورت می گیرد و در غیر این صورت فقط دلبند می تواند کیف پول کاربر را با کسر 10% از قیمت کالا، شارژ نماید.در ضمن امکان مرجوع موردی(یک یا دو قلم از کالاهای ثبت شده) از سفارشاتی که توسط درگاه ازکی وام ثبت شده باشند وجود ندارد و ازکی وام فقط در صورت مرجوع کل سفارش حساب کاربر را شارژ خواهد کرد.

 

طریقه عودت وجه کالای برگشتی:

اگر قصد تعویض کالا را دارید، 3 روز کاری بعد از تحویل شدن کالا به دلبند و تایید سلامت کالا از سمت کارشناسان مربوطه، بعد از کسر هزینه ارسال کالای جدید مبلغ به حساب شما واریز خواهد گشت، بدیهی است در صورت وجود قصور از سمت دلبند، هزینه ارسال بر عهده فروشگاه دلبند خواهد بود.

اگر قصد بازگرداندن کالا بدون تعویض را دارید، 3 روز کاری بعد از تحویل کالا به دلبند و بعد از تایید سلامت کالا توسط واحد مربوطه، مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

طریقه هماهنگی با تیم خدمات مشتریان دلبند برای بازگرداندن کالا:

شما می توانید از قسمت درخواست مرجوعی، درخواست مرجوع کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید. بدیهی است که همه درخواست های مرجوعی از این طریق پیگیری می شود و سایر درخواست های مرجوعی به هر صورت دیگر (تلفن، پیامک، واتس اپ) قابل قبول نخواهد بود.

نتیجه بررسی مرجوعی کالا، تا 48 ساعت کاری پس از ثبت درخواست مرجوعی از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

- در صورت موافقت برای تعویض کالا، بعد از دریافت پیامک تایید 24 ساعت فرصت دارید تا سفارش جایگزین خود را ثبت و پرداخت فرمایید. در صورت ثبت و پرداخت نشدن سفارش از طرف کاربر طی زمان تعیین شده، تعویض و مرجوعی کالا از طرف کاربر لغو شده تلقی خواهد شد.

اگر تا 72 ساعت کاری بعد از ثبت درخواست مرجوعی، نتیجه بررسی مرجوعی کالا خدمت شما پیامک نشد، لطفا با مجموعه دلبند تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس فروشگاه اینترنتی دلبند:

البرز- فردیس- فلکه سوم (استقلال)، خیابان 28 م، پلاک 39، فروشگاه دلبند

 

شماره تماس:91011166-021

شماره پشتیبانی در واتس آپ:09126269807

 

 

 

 

 

 

 

 

بازخوردها