نحوه ارسال

 

1 - تحویل فوری در تهران


 ارسال کالا در تهران به صورت فوری از طریق الو پیک و از طریق پیک دلبند بین 24 تا 72 ساعت و یا از طریق پست امکان پذیر می باشد.

هزینه ارسال در محدوده ارسال دلبند در شهر تهران شامل 12 هزار تومان هزینه ارسال می شود و در صورتی که مبلغ خرید مشتری بیشتر از 200 هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود. برای هماهنگی تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف مجموعه "دلبند" با مشتری تماس حاصل می شود. هزینه ارسال از طریق الو پیک بر عهده مشتری می باشد.

2 - ارسال همه روزه به شهرستان
ارسال کالا برای شهرستان ها همه روزه از طریق پست پیشتاز و پست سفارشی امکان پذیر می باشد. (به جزء ایام تعطیل) هزینه ارسال با پست سفارشی شامل 12 هزار تومان هزینه ارسال می شود و در صورتی که مبلغ خرید مشتری بیشتر از 200 هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود. هزینه ارسال با پست پیشتاز مبلغ 16 هزار تومان است. ارسال سفارش های شهرستان، پس از 1 روز کاری انجام می گردد و زمان تقریبی تحویل سفارش، با پست پیشتاز بین 24 تا 72 ساعت  کاری و با پست سفارشی بین 1 تا 7 روز کاری (با توجه به شهر مقصد) می باشد. هر گونه تاخیر در ارسال بسته به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.کد پیگیری مرسوله بعد از انجام مراحل پستی جهت رهگیری سفارش به مشتری پیام کوتاه می شود.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با شماره 22003589-021 تماس حاصل فرمایید.
 

نظرات