راهنمای اندازه گیری، سایزها و توضیحات تکمیلی:

  • شرکتهای مختلف تولید کننده توضیحاتی را در قالب سایز، نحوه شتسشو، جنس و ... را در کالاها ارائه می نمایند که می بایست مشتری در زمان استفاده به آنها دقت نماید. مسئولیت نوشته های مذکور بر عهده شرکت تولید کننده است و دلبند هیچ گونه دخل و تصرفی در این حوزه نداشته و مسئولیتی را نمی تواند بپذیرد.
  • علیرغم اینکه تلاش دلبند در تامین کالا با برندهای معتبر و با کیفیت از تامین کنندگان اصلی و بزرگ می باشد باز احتمال دارد که برخی کالاها و یا محصولات سبب ایجاد حساسیت و یا بروز مشکل در مصرف کننده شوند لذا با عنایت به اینکه دلبند در تولید و یا واردات آن نقشی ندارد، مسئولیتی را نمی تواند بر عهده بگیرد.
  • با در نظر گرفتن اینکه تولید کنندگان دارای اندازه های منحصر بفرد برای برشهای پوشاک خود می باشند و در برخی موارد قواره البسه نیز علیرغم داشتن سایز یکسان متفاوت است و یا سایزها متناسب با عدد یا توضیح درج شده در محصولات نمی باشد، لذا برای سهولت در خرید بر اساس اندازه گیری و دانش تجربی تیم کیفیت دلبند توضیحاتی در بخش شرح جزئیات محصولات ذکر شده است که دقت خرید شما را بالاتر می برد تا شما مشتری عزیز در زمان خرید با مطالعه این توضیحات انتخاب صحیحی را داشته باشید.
  • جهت بالا بردن دقت انتخاب سایز، بعد از انتخاب سایز محصول اعداد نوشته شده درزیر منوی سایزبندی را به روش فوق با ابعاد لباس دلبند خود تطابق دهید.
نظرات