حراجی ها

حراج سایز نوزادی

حراج تک سایز نوزادی

__________________

فروشگاه اینترنتی دلبند بار دیگر با حراج های مختلف و استثنایی، فرصت هیجان انگیزی را برای خرید لباس و لوازم کودک و نوزاد با قیمتی نازل در خدمت شما قرار داده است. توجه داشته باشید این لباس ها به دلایل مختلف از جمله تک سایز شدن، حراج پایان فصل و همچنین کمک به مشتریان عزیز برای داشتن قدرت خرید بیشتر به حراج گذاشته شده است پس فرصت را از دست نداده و جستجو در این مجموعه را در برنامه خرید خود قرار دهید.
در این مجموعه حراج های مختلفی از جمله پیشنهاد باورنکردنی (حراج نصف قیمت)، حراج تک سایزها و حراج سایزهای کوچک نوزادی وجود دارد که برای جستجوی آسان و خرید راحت تر دسته بندی شده اند و شما می توانید با گشت و گذار در این مجموعه لباس و لوازم مورد نیاز کودک دلبند خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

__________________

حراج نصف قیمت

در بخش پیشنهاد باورنکردنی می توانید انواع لباس نوزاد و کودک، پوشک و تنقلات را با 50 درصد تخفیف خریداری نمایید. این حراجی یکی از هیجان انگیزترین حراجی های دلبند است که می توانید کالاهای متنوعی را با قیمتی استثنایی (نصف قیمت اصلی محصول) در این مجموعه یافته و خرید نمایید. ذکر این نکته ضروری است که این صفحه از صفحات پربازدید فروشگاه دلبند می باشد و کالاهای موجود در آن به سرعت اتمام موجودی می گردد. محصولات نصف قیمت هر چند وقت یک بار به روز می گردد پس برای از دست ندادن این پیشنهادات باورنکردنی به صورت نصف قیمت لطفا زود به زود از این صفحه دیدن فرمایید.

__________________

حراج تک سایزها

همواره بعضی از محصولات و یا لباس های کودک و نوزاد طرفدار بیشتری در بین مادران دارند به طوری که اغلب سایزهای آن به اتمام رسیده و تک سایز می شوند. فروشگاه اینترنتی دلبند با ایجاد فرصتی خاص و ویژه مجموعه لباس های تک سایز دخترانه و تک سایز پسرانه را فقط به دلیل تک سایز بودن با قیمتی بسیار مناسب در حراج قرار داده است. با مشاهده این محصولات می توانید لباس هایی را مطابق با سلیقه خود و مناسب سایز کودک دلبندتان بیابید و با تخفیفی مناسب خریداری فرمایید.
ضمنا توجه داشته باشید این تخفیف به لحاظ زمانی محدودیتی ندارد اما به دلیل تک بودن ممکن است به سرعت اتمام موجودی گردد. پس فرصت خرید کالای مورد نظر خود با قیمتی ارزان را از دست ندهید.

__________________

حراج سایزهای کوچک نوزادی

تهیه سیسمونی و پیدا کردن لباس های نوزادی برای دلبند تازه به دنیا آمده با قیمتی مناسب این روزها با توجه به وضعیت نابسامان اقتصادی بسیار سخت و مشکل شده است و بسیاری را از داشتن فرزند می ترساند. به همین دلیل مجموعه دلبند بر آن شده است تا با به حراج گذاشتن لباس های سایز کوچک نوزادی مناسب برای سیسمونی کمک نماید تا همه نوزادان دلبند سیسمونی مناسب و درخوری داشته باشند. در این مجموعه انواع لباس های نوزادی دخترانه و پسرانه از سایز 0 تا سایز 9 ماه با قیمتی مناسب وجود دارد. اگر در حال تهیه سیسمونی هستید فرصت گشت و گذار در این مجموعه را از دست ندهید. این صفحات هر چند وقت یک بار به روز شده و با مشاهده این محصولات حتما می توانید محصولاتی را مطابق با سلیقه خود و با قیمتی اقتصادی تهیه نمایید.