امروزه مراسم جشن تولد به گونه ای متفاوت از گذشته برگزار می گردد. اخیرا رسمی نو با عنوان تم به مراسم و مهمانی ها راه پیدا کرده و حال و هوای خاصی به مراسم ها خصوصا جشن تولد داده است که تم های مربوط به کودک اغلب از شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان ایده گرفته است و شما می توانید با استفاده از تم تولد مورد علاقه کودک دلبند خود جشن تولدی هیجان انگیز و متفاوت برای او خلق کرده و عکس های ناب و خاطره انگیزی را در آلبوم کودک خود ثبت نمایید. فروشگاه اینترنتی دلبند نیز با داشتن انواع و اقسام این تم های تولد می تواند در ایجاد شادی دلبند شما شریک شود. ضمنا شما می توانید انواع تم های تولد پسرانه را در ذیل مشاهده فرمایید.

گیفت پسرانه

--------------

تم بن تن

--------------

تم baby

--------------

 تم حیوانات جنگل

--------------

تم تعیین جنسیت

--------------

تم یلدا

--------------

تم مینیون

--------------

تم کاروسل

--------------

تم سبیل

--------------

لوازم کریسمس

--------------

تم دندانی

--------------

تم بچه رئیس

--------------

تم ملوان

--------------

تم بتمن

--------------

تم باب اسفنجی

--------------

تم مرد عنکبوتی

--------------

تم خرس تدی پسرانه

--------------

تم تاج آبی

--------------

تم فیل زرد

--------------

لوازم تولد

--------------

امروزه تم تولد جزء لاینفک برگزاری هر جشن تولدی می باشد. استفاده از تم تولد نه تنها برای کودکان که حتی برای بزرگترها نیز جالب و جذاب می باشد. برای کودکان اغلب از تم های تولد شخصیت های کارتونی استفاده می گردد به طوری که حتی می توان لباس نوزاد و یا لباس کودک دلبند خود را نیز با تم تولد مورد نظر ست نموده و یا حتی هدایای کودک خود را مناسب با تم تهیه نمایید و جشن تولد کودک دلبند خود را به جشنی تمام عیار تبدیل نمایید. همچنین شما می توانید با استفاده از ریسه های رنگی، پرچم و بادکنک و به کار بردن کمی ذوق و سلیقه فضایی دلچسب در خانه خود ایجاد کرده و در آخر با تنقلات و غذاهای خوشمزه مهمانانتان را غافلگیر نمایید.

تم تولد چیست؟ 
تم تولد در واقع همان طرح خاصی است که بر روی لوازم جشن تولد درج شده و با یکدیگر ست می باشند به طوری که اغلب طرح های این تم ها طرح کارتونی انیمیشن های مورد علاقه کودکان می باشد که با توجه به سن و علایق آنان انتخاب می گردد و با استفاده از این لوازم می توانید جشن تولد فرزند خود را از یک جشن معمولی متمایز کرده، او را خشنود نمایید و عکس هایی زیبا و خاطره انگیز از این روز استثنایی برای کودک خود به یادگار گذارید. از جمله وسایل تولد نیز می توان به کارد و چنگال، پیش دستی و لیوان، شمع و بادکنک، ریسه و پرچم، کلاه تولد و ... اشاره کرد.

تم تولد پسرانه
لوازم تولد پسرانه انواع مختلف و جذابی دارد که از جمله این تم ها می توان باب اسفنجی، مینیون، مک کوئین، سگ های نگهبان و غیره را نام برد. تهیه وسایل تولد برای پسربچه های کوچولوی بانمک بسیار هیجان انگیز است. پسرها به انیمیشن های معروف پسرانه علاقه خاصی دارند و با انتخاب شخصیت کارتونی مورد علاقه آنان به عنوان تم تولد می توانید آن ها را هیجان زده نمایید و روز خوبی را برای آنان بسازید. حتی برای خوشحال تر کردن دلبندتان و دادن حس استقلال به کوچولوی دوست داشتنی خود می توانید از او بخواهید که تم مورد علاقه خود را انتخاب نماید. پس هیچ گاه فرصت شاد نمودن پسر دوست داشتنی خود را در روز تولدش از دست ندهید زیرا روز تولد کودکتان از روزهای مهم زندگی او به حساب می آید.

در آخر شارژ دوربین عکاسی و عکس گرفتن از لحظه ناب فوت کردن شمع های کیک تولد فراموش نشود. حتی بهتر است یک نفر از نزدیکان را مسئول عکاسی در این شب به یادماندنی نمایید تا تمام لحظات ناب جشن تولد را شکار نماید.
دلبند نیز تولد کوچولوی دوست داشتی شما را تبریک گفته و در شادی شما شریک است.

برای مشاهده تم های تولد دخترانه نیز می توانید بر روی لینک تم تولد دخترانه کلیک فرمایید.