سوالات متداول در مورد خرید لباس
هنگام خرید باید به سایز لباس کودک توجه فرمایید که زیادی تنگ یا گشاد نباشد. همچنین جنس لباس نیز به گونه ای باشد که پوست کودک دلبند شما را اذیت نکند. اگر کودک دلبندتان در سنی است که توانایی انتخاب دارد حتما نظر او را در مورد طرح و رنگ لباس بخواهید. قبل از خرید لباس حتما محتوای نوشته شده در جزییات محصول را با دقت مطالعه نمایید. اصولا تمامی نکات مربوط به محصول در متن و محتوای آن درج شده است و با مطالعه نکات مربوطه می توانید انتخابی بهتر داشته باشید.
لباس ها اصولا دارای قواره های متفاوت هستند و فروشگاه اینترنتی دلبند نیز برای جلوگیری از سردرگمی کاربران گرامی هنگام خرید ریزاندازه تمامی سایزها و لباس ها را به صورت تفکیک شده در جداول مربوطه ثبت نموده است و به این ترتیب با مقایسه اندازه ها با دلبند زیبایتان می توانید لباسی درست و مناسب برای کودک تهیه نمایید.
پوست کودکان حساس و لطیف است، پس باید لباس هایی برای کودک تهیه نمود که با پوست حساس کودکان سازگار باشد، لباس های نخی و نخ پنبه عموما از بهترین انتخاب ها هستند. ولی به این نکته نیز توجه فرمایید که می خواهید در چه فصلی برای کودک دلبندتان لباس خریداری نمایید. جنس لباس های گرم زمستانه با لباس های خنک تابستانه کاملا متفاوت است.
نکات مربوط به شست و شوی لباس نیز اصولا در محتوای محصولات در قسمت جزییات ذکر می گردد پس حتما برای افزایش طول عمر لباس دلبندتان از نکات مربوط به شست و شو غافل نشوید. ولی به طور کلی لباس های کودک را جدا از دیگر لباس ها بشویید و در مورد لباس های نخ پنبه حتما لباس پشت و رو شود و در ماشین لباسشویی با دمای 30 درجه سانتی گراد شسته شود.