1 - تحویل فوری در تهران


 ارسال کالا در تهران به سه روش امکان پذیر می باشد. 1- پیک اکسپرس (همان روز یا فردا سفارش )، 2- پیک دلبند بین (24 تا 72 ساعت ) 3- پست سفارشی (1 تا 7 روز که معمولا تهران 1یا 2 روز می باشد).منظور روزهای کاری به جز تعطیلات می باشد.

هزینه ارسال در محدوده ارسال دلبند از طریق پیک دلبند در شهر تهران شامل 15 هزار تومان هزینه ارسال می شود. هزینه ارسال با پست سفارشی 10 هزار تومان می باشد و در صورتی که مبلغ خرید مشتری بیشتر از 300 هزار تومان باشد، هزینه ارسال از طریق پیک دلبند و پست سفارشی رایگان خواهد بود. هزینه ارسال از طریق ارسال اکسپرس 40 هزار تومان است و برای هماهنگی تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف مجموعه "دلبند" با مشتری تماس حاصل می شود. هزینه ارسال از طریق الو پیک نیز بر عهده مشتری می باشد.

2 - ارسال همه روزه به شهرستان
ارسال کالا برای شهرستان ها همه روزه از طریق پست پیشتاز و پست سفارشی امکان پذیر می باشد. (به جزء ایام تعطیل) هزینه ارسال با پست سفارشی-پرداخت آنلاین شامل 15 هزار تومان هزینه ارسال می شود و در صورتی که مبلغ خرید مشتری بیشتر از 300 هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود. هزینه ارسال با پست پیشتاز مبلغ 19 هزار تومان است. هزینه ارسال با پست سفارشی-پرداخت در محل با احتساب کارمزد اداره پست (هزینه ای که اداره پست به دلیل دریافت مبلغ درب منزل به هزینه ارسال اضافه می کند)، 20 هزار تومان است. ارسال سفارش های شهرستان، پس از 1 روز کاری انجام می گردد و زمان تقریبی تحویل سفارش، با پست پیشتاز بین 24 تا 72 ساعت  کاری و با پست سفارشی بین 1 تا 7 روز کاری (با توجه به شهر مقصد) می باشد. هر گونه تاخیر در ارسال بسته به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.کد پیگیری مرسوله بعد از انجام مراحل پستی جهت رهگیری سفارش به مشتری پیام کوتاه می شود.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با شماره 91011166-021 تماس حاصل فرمایید.
 

نظرات